Úspory energií pro MSP v Ostravě

         

Podpora pro mladé MSP a startupy v oblasti úspor energií a snižování nákladů na energie

KDY: 24. listopadu 2017, od 9:00 do 11:30

KDE: Severomoravský vzdělávací institut s.r.o., Vratimovská 624/11, 718 00 Ostrava Kunčičky

ENVIROS, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na školení v oblasti úspor energií a provozních nákladů pro malé a střední podniky a startupy. Podpora v rámci projektu START2ACT je součástí naší bezplatné asistence, kterou podnikům nabízíme ve spolupráci s AMSP ČR – Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, jako odborným partnerem akce.

V rámci projektu START2ACT, financovaném Evropskou Komisí z výzkumného a inovačního programu Horizon 2020 na základě grantové dohody č. 696069, nabízíme bezplatnou asistenci, workshopy a konzultace věnované problematice vhodných energeticky úsporných opatření a energetického managementu.

START2ACT poskytuje zdarma vědomosti a know-how přenesené na realizaci energeticky úsporných opatření, aby došlo k zapojení malých a středních podnikatelů a jejich zaměstnanců do oblasti udržitelné energie.

Na projektu START2ACT se podílí několik mezinárodních expertů z devíti Evropských zemí. Podrobnější informace k projektu najdete na webových stránkách http://cz.start2act.eu/.

Workshop je zaměřen na široké spektrum malých a středních podniků bez vymezení oblasti působení. Určen je především pro technické a energetické manažery. Registrace je bezplatná a registrovat lze i více účastníků za jeden subjekt. 

Registraci s uvedením místa a počtu zúčastněných osob proveďte prosím nejpozději do pondělí
20. 11. 2017 prostřednictvím mailové adresy start2act@enviros.cz.
Tip of the day
Does your hot water tank have a timer on it? A hot water tank can be equivalent to constantly boiling 10 kettles, and without a timer this will happen all day, all night, all year!

Was it useful?