Zapraszamy na Startupową Środę z projektem START2ACT

Zapraszamy na Startupową Środę z projektem START2ACT

Wakacje w pełni, czas urlopowy i błogie lenistwo również, ale czemu by nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Jeśli interesujesz się światem startupów lub marzysz o własnym biznesie, to świetnie się składa. Startupy jeszcze nigdy nie były tak blisko Ciebie. Przenosimy się na leżaki nad Wisłę.

Już 1. sierpnia w Cudzie nad Wisłą (Bulwar Flotylli Wiślanej 1 w Warszawie) o godz. 18.00 spotykamy się na Startupowej Środzie, w wydaniu HubHub nad Wisłą. W ciepły, letni wieczór będzie okazja posłuchać historii startupu gościa specjalnego, a następnie prezentacji startupów, które rozwijają swój produkt i może wkrótce podbiją polski lub zagraniczny rynek. Na koniec będzie można wysłuchać krótkiej prelekcji eksperckiej w wykonaniu KAPE, która przygotuje dla Was również coś specjalnego.

Jako pierwszy wystąpi Filip Duszczak założyciel InStream Group, właściciela Growthlab.pl, Instream.io oraz LeadVikings.com. Przedsiębiorca, speaker, konsultant sprzedaży. Pasjonuje się wykorzystaniem technologii w procesach komunikacji i sprzedaży. Buduje „zabawki”, idealne dla Saleshackera. Następnie na scenie zaprezentują się startupy: Rentier i Jobllegro.

Podczas prelekcji eksperckiej Krajowa Agencja Poszanowania Energii opowie o międzynarodowym projekcie START2ACT. Na stoisku KAPE eksperci doradzą jak efektywnie zarządzać energią w początkującym przedsiębiorstwie.

Jeśli prowadzisz swój startup przyjdź i zobacz jak prowadzą biznes inni, zainspiruj się do działania i zadaj nurtujące Cię pytania. Ponadto po wydarzeniu będzie szansa na nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów.

Jeśli dopiero marzysz o własnym biznesie, masz pomysł lub dopiero go poszukujesz, również dołącz do wydarzenia! Nigdy nie wiadomo, co się stanie. Może właśnie na Startupowej Środzie poznasz swojego przyszłego wspólnika lub wspólniczkę, z którą stworzysz startup, który podbije świat? A może wpadniesz na pomysł wart miliony. Kto wie? Nie można przegapić takiej okazji!

Partnerami wydarzenia są: HubHub, Cud nad Wisłą i KAPE.

Wydarzenie jest w pełni bezpłatne, ale super, gdybyś się wcześniej zarejestrował/zarejestrowała, ponieważ dla osób zarejestrowanych będziemy mieli specjalne kupony, dzięki którym będzie można ugasić swoje pragnienie.

Darmowa rejestracja na stronie: https://startupowa-sroda-w-cudzie.konfeo.com

Tip of the day
Does your hot water tank have a timer on it? A hot water tank can be equivalent to constantly boiling 10 kettles, and without a timer this will happen all day, all night, all year!

Was it useful?